+48781521131
aloha@kulturaruchu.pl

WARSZTATY

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:

13-14 lipca 2019, Wrocław.

CORSET – Wrocław 
Ido Portal  pierwszy raz drugi Polsce!

Po raz pierwszy Polskę (a konkretniej Warszawę) odwiedzi protoplasta #MovementCulture Ido Portal, który wraz ze swoim zespołem trenerów przeprowadzi dwudniowy warsztat. To wydarzenie bez precedensu w tej części Europy.

WEŹ UDZIAŁ
Kolejne TERMINY – niebawem!

SIŁA ORGANICZNA  
poznaj czym jest prawdziwa siła

Ogromne zainteresowanie pierwszą edycją Warsztatu „Siła Organiczna” zaowocowała kolejnymi 3 edycjami, dlatego ponownie serdecznie zapraszamy do wspólnej praktyki! Warsztat “Siła Organiczna” to świadome wyodrębnienie złożonych procesów ruchowych od prostych ćwiczeń izolowanych. Celem jest zbudowanie siły w każdym możliwym zakresie ruchu oraz aktywne pogłębianie tych zakresów ruchu z użyciem siły i kontroli motorycznej.

WEŹ UDZIAŁ
Obecnie trwa: KURS ONLINE

Warsztat 
Stania na rękach  by Filip Droszcz

Stanie na rękach to świetne narzędzie do budowania kontroli i siły górnej części ciała. Może nas nauczyć ciężkiej pracy i wytrwałości. W trakcie tego doświadczenia poznasz kompletny proces – jak dojść OD ZERA do stabilnego stania na rękach.

WEŹ UDZIAŁ

Sprawdź organizowane przez nasz warsztaty.

Wybierz interesujący Cię warsztat. Napisz ile osób weźmie w nim udział. Organizujemy warsztaty dla kameralnych i dużych grup oraz osób indywidualnych. Miejsce? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Napisz do nas wiadomość, aby otrzymać szczegóły. Warsztaty są idealną propozycją dla profesjonalnych sportowców, firm lub po prostu tych osób, które chcą poszerzać swoją świadomość. Napisz, a na pewno się dogadamy!  

CHCĘ ZORGANIZOWAĆ WARSZTATY
Stanie na rękach

Sama forma stania na rękach jest łatwo zrozumiała i praktykowana przez dosyć szerokie grono, ale świadomość tego jak potężnym może być narzędziem do rozwoju i czego może nas nauczyć  – to wciąż  zrozumiałe przez niewielu. Dojście do stania na jednej ręce jest długim i żmudnym procesem. Może nas nauczyć ciężkiej, codziennej i mądrej pracy, poświecenia i panowania nad frustracją.

Mobilność w praktyce ruchu

Warsztaty te będą połączeniem informacji, pracy ze strukturą i ukazaniem większego kontekstu w pracy z ciałem.

Homo Ludens – kreatywne zabawy ruchowe

Warsztat HOMO LUDENS poświęcimy przywróceniu wolności w ruchu, dziecięcej ciekawości świata oraz naturalnej potrzeby ruchu i zabawy z drugim człowiekiem.

Joint Brushing – bólodporne ciało

Codzienna praktyka ruchu dla każdego. Naucz się jak dbać o swoje ciało i zapewniać mu odpowiednie bodźce ruchowe gdziekolwiek jesteś. Przedwczesna starość to efekt braku pełnej aktywizacji układu ruchu w nieregularnych ustawieniach ciała. Podczas warsztatu dostaniesz praktyczne narzędzia do dbania o zdrowie własnych stawów w dowolnym miejscu bez użycia jakiegokolwiek sprzętu.

Animal Body – bądź sprawniejszy niż lampart

W każdym człowieku drzemie dzika energia zwierzęca, które nie ma miejsca na ujawnienie w obecnych barierach społecznych. W poszukiwaniu sprawności, ludzie płacą potężne sumy za specjalistów od przygotowania motorycznego, wyedukowanych fizjoterapeutów, czy trenerów personalnych. Dlaczego by nie skorzystać z istniejącej w nas, od milionów lat, małpiej sprawności?

Siła Organiczna

Warsztat Siła Organiczna to świadome wyodrębnienie złożonych procesów ruchowych od prostych ćwiczeń izolowanych. Celem jest zbudowanie siły w każdym możliwym zakresie ruchu oraz aktywne pogłębianie tych zakresów ruchu z użyciem siły i kontroli motorycznej.

Breaking Fundamentals

To Twój osobisty przewodnik w swiecie tańca Breakdance. Toprocki, Dropy, Freezy, Footworki, Power Movesy, Floor Rocki… te terminy niedługo nie będą dla Ciebie skrywać tajemnic Poznasz ten zaawansowany ruch, w najmniejszych szczegółach. Uzbrój się w cierpliwość. Przed nami dużo pracy.

Flava Movement

To warsztaty z tworzenia nowych ruchów, ekspresji i  budowania oryginalnego stylu. Szukamy wyrazu i charakteru. Flava to określenie wewnętrznej energii, która ma swoje korzenie w ulicznych stylach tanecznych i kulturze Hip Hop. Reprezentuje osobliwy smak, który charakteryzuje indywidualność jaka znajduje się w każdym z nas. Zrób miejsce dla Twojej ciekawości. Kiedy oceniasz tracisz szansę na poznanie nowego.