+48781521131
aloha@kulturaruchu.pl

ONI O NAS

CO ZYSKALI UCZESTNICY ZAJĘĆ

KulturaRuchu.pl to przede wszystkim ludzie otwarci na świat i rozwój. Przeczytaj jak holistyczna praca z ciałem wpłynęła na ich życie.

Movement (a w zasadzie Mateusz) otworzył mi głowę na ruch. Zacząłem wsłuchiwać się w swoje ciało, a trening przestał być zamknięty w konkretnej jednostce czasu. Teraz ruchem wypełniam coraz większą przestrzeń każdego dnia. Po kilku miesiącach zrzucania rusztowania złożonego z różnych ograniczeń przeniosłem się do innej galaktyki i już teraz wiem, że to dopiero początek tej podróży. Movement spowodował, że wyskakując z głównego nurtu (nie tylko sportowego) stałem się dziwakiem i cholernie mi z tym dobrze!

ADAM WASIEWICZ

Biegacz ultra.

Movement jest tym co zawsze sądziłam o sporcie. Sport dla życia, nie życie pod sport. Movement jest jak odkrycie dziecka w sobie, jest czymś co było zawsze, a o czym zapomnieliśmy popadając w nawyki kultury i monotonię. Jest zabawą z ludźmi, kontaktem z drugim człowiekiem, wiszeniem na trzepaku, brykaniem po placu zabaw, skakaniem po schodach. Jest siłą i dynamiką do noszenia dzieci i zakupów, jest dbaniem o równowagę życia i aktywności, siły i swobody ruchów, tańca i stabilizacji. Dzięki temu można przez ciało odblokowywać nowe obszary mózgu i na odwrót. Ciągły rozwój. Cieszę się, że ten ruch powstał i dziękuję za wszystkie wskazówki!

AGNIESZKA KANIEWSKA

Agnieszka Kaniewska, autorka projektu „Dzika Matka”