+48781521131
aloha@kulturaruchu.pl

Kurs stania na rękach

Kurs stania na rękach (ONLINE + warsztat STACJONARNY)

Naucz się stania na rękach 

Stanie na rękach to ekstremalnie niedoceniana umiejętność, którą może zdobyć niemal każdy niezależnie od poziomu sprawności. Warunek umożliwiający zdobycie tej umiejętności? Jak zawsze taki sam w przypadku rozwoju fizycznego: dobra metodyka + skrojony na miarę plan treningowy + konsekwencja w realizacji „małych kroczków” w drodze do celu. Dla tych, którzy chcą się rozwijać fizycznie i marzą o zdobyciu tej umiejętności, przygotowaliśmy kurs ONLINE oraz możliwość wzięcia udziału w WARSZTATACH STACJONARNYCH

KURS ONLINE

Stanie na rękach to brama do innych ćwiczeń siłowych. Wielu wybitnych praktyków ruchu i trenerów z Ido Portalem na czele uważa, że stanie na rękach powinno być traktowane jako jedno z podstawowych pozycji w życiu człowieka – obok stania, leżenia i przysiadu.

KURS ONLINE

Kurs zaczynasz od TESTU swojej sprawności, wykonując kilka prostych ćwiczeń. Na ich podstawie będziemy w stanie opracować dla Ciebie szyty na miarę plan treningowy. Kupując dostęp do kursu otrzymujesz spersonalizowany, miesięczny plan treningowy w postaci opisu ćwiczeń oraz filmów jak je wykonywać. Kurs trwa 3 miesiące.

ONLINE + WARSZTAT STACJONARNY

Dla efektywnego zrozumienia procesu oraz skutecznej nauki rekomendujemy udział w warsztacie stacjonarnym połączony z realizacją planu treningowego online.

DLA KOGO?

Kurs stania na rękach jest dedykowany osobom, które chcą się rozwijać i ostatecznie zdobyć umiejętność stania na rękach.

WARSZTAT STACJONARNY

Dopasowany do Twoich potrzeb.

Napisz do nas na aloha@kulturaruchu.pl

Ustal swój termin i miejsce.

Zacznij przygodę!

Stanie na rękach – jak się nauczyć tej umiejętności? I po co?

Przeczytaj artykuł

ZAINWESTUJ W SIEBIE

KURS ONLINE

249 zł

Jednorazowo

  • dostęp do kursu (video + materiały edukacyjne)
  • spersonalizowany plan treningowy
WYBIERAM

FILIP DROSZCZ

Nauczyciel ruchu, autor kursu.

Kompletnie pogrążony w praktyce ruchu. Wszystko się zaczęło od sierpnia 2016 roku kiedy to wziął udział w 5 dniowych warsztatach z Ido Portal’em i jego zespołem w Copenhadze. To wydarzenie zmieniło wszystko. Wrócił odmieniony z materiałem na lata pracy. Nowo poznana idea pochłoneła jego całe życie. Od tego czasu poświęca się jej trenując/praktykując i rozwijając się w każdy możliwy sposób, za wszelką cenę.

Obserwuj Filipa