+48781521131
aloha@kulturaruchu.pl

Movement Thailand

WIELKIE OTWARCIE JUŻ W LISTOPADZIE 2019!

POWRÓĆ Z NAMI DO SWOICH KORZENI

Spędź czas w raju i

 zmień swoje życie

Movement Thailand jest pierwszą otwartą szkołą KulturaRuchu.pl z siedzibą w Tajlandii. Projekt jest próbą przywrócenia człowiekowi kontaktu z pierwotną naturą. Spędzając od kilku do kilkunastu dni w naszym ośrodku poznasz lepiej siebie, odpoczniesz od swojego codziennego życia, nabierzesz nowej perspektywy i nauczysz się wielu nowych umiejętności od medytacji po lepsze zarządzanie swoim ciałem na poziomie różnych cech motorycznych tj. siła, koordynacja, mobilność czy równowaga. W naszej szkole mile widziane są zarówno osoby prywatne, mniejsze i większe grupy oraz całe rodziny. Każdy pobyt w naszej szkole ustalamy indywidualnie i szyjemy go na miarę Twoich potrzeb oraz możliwości. Powiedz nam czego chcesz, a my zrobimy resztę!

PLAN DNIA

Każdy dzień składa się z czterech etapów: rozwoju, zwiedzania, czasu wolnego oraz wieczornej celebracji.

1

ROZWÓJ

Dzień zaczynamy medytacją. Następnie praktyka #Movement, prawdziwie organiczne śniadanie (świeżo zerwane ananasy, papaje, banany!), a potem… kąpiel w oceanie.

2

ZWIEDZANIE & CHILLOUT

Po sesji rozwojowej czas na odwiedzanie pięknych miejsc, dobre jedzenie i… jeszczde więcej słońca na rajskich plażach!

3

RÓB CO CHCESZ

A pod wieczór: czas dla siebie. Robisz co chcesz, a my pomagamy Ci wszystko zalanować.

4

WIECZORNA CELEBRACJA

Dobrze rozpoczęty dzień należy dobrze zakończyć. Wieczorna sesja relaksu i wyciszenia wprowadzi wszystkich w błogi klimat odpoczynku i ładowania baterii na kolejny dzień w raju. 

CO ZAWIERA OFERTA?

Najlepsze co możemy dać! Czyli? Znamy wyspę jak własną kieszeń, dzięki czemu pokażemy Ci najpiękniejsze miejsca na wyspie. Do tego zakwaterowanie przy Oceanie i niezapomniane treningi w rajskim otoczeniu. Obiecujemy, że to będą jedne z najlepszych dni w Twoim życiu! 

TRANSPORT I NOCLEG 

Nasza oferta zawiera nocleg + transport z portu oraz do portu Thong Sala. Na Twoją specjalną prośbę możemy zaplanować za Ciebie całą logistykę wraz z zakupem biletów lotniczych z Twojego obecnego miejsca pobytu. 

2 SESJE RUCHU DZIENNIE 

Codziennie doświadczysz dwóch sesji ruchu pod okiem naszych nauczycieli. Dzięki specjalnie ułożonym sesjom treningowym odkryjesz narzędzia do pracy nad Twoim celem oraz z okryjesz w sobie nowe możliwości rozwoju.

MASAŻE 

Czas spędzony w naszej szkole będzie idealną równowagą między pracą nad własnym rozwojem, a błogim nic nie robieniem. Tajskie masaże tuż przy brzegu Oceanu to jego z tych momentów, które trzeba w życiu doświadczyć. 

PRYWATNA OPIEKĘ NA MIEJSCU 

Każdy dzień będzie nową, niesamowitą przygodą dostosowaną do Twoich indywidualnych możliwości oraz potrzeb. To wszystko pod okiem przewodnika KulturaRuchu.pl.

Napisz do nas jeśli chcesz uczyć się w naszej szkole i wziąć udział w pierwszym obozie KulturaRuchu.pl

Email: aloha@kulturaruchu.pl

Napisz wiadomość